Skopiuj widget
Widget
Widget
Thumb_widget
Skopiuj kod
Skopiowano kod

MUSICK MAGAZINE NR 2/2016

12.00 zł


Na okładce 15. numeru Musick Magazine jest Slayer! To miejsce czekało na nich długo. Ale wreszcie są tam, gdzie być powinni. W środku zapraszamy na lekturę wywiadu z Kerrym Kingiem (jedyny wywiad jakiego zespół udzielił podczas swojej ostatniej wizyty w Polsce).

 

Nie mniej ciekawie prezentuje się pozostała część materiałów z bieżącego numeru. I tak, na okoliczność nowych płyt proponujemy wywiady z : Neurosis, Asphyx, Nails, Candlemass, Dark Funeral, Ringworm, Blues Pills. Steve Tucker opowiada o najnowszym albumie Warfather oraz sytuacji w Morbid Angel. Wędrowcy- Tułacze-Zbiegi rzadko wypowiadają się publicznie, ale dla nas zrobili wyjątek i snują opowieść o swoim świecie.

W Ludziach cienia prezentujemy najnowsze wydawnictwa i wypowiedzi muzyków zespołów, które otacza atmosfera tajemniczości - znajdziecie tu Urfaust, Altarage, Light of the Morning Star, Caronte, Brujeria, Whoredom Rife, Solar Mass, Atomikyla, Above Aurora.

Piszemy o polskim crossoverze oraz przedstawiamy najciekawsze tegoroczne premiery płytowe z Islandii. Bogate menu z wywiadami uzupełniają: Death Angel, Whiterscape, Aborted, Vektor, Castle. Polska scena, jak zawsze u nas, jest mocno wyeksponowana - w bieżącym numerze znajdziecie rozmowy z : Dormant Ordeal, Profanatism, Thy Worshiper, Ulcer, Vidian, Trauma, Striaght Hate.

Kolejny odcinek Nowego Martwego Polskiego Metalu (Poisoned, Red Scalp, Black Smoke, Morthus), a w cyklicznym Na południe od nieba recenzujemy nowości z krajowego undergroundu.

Całość uzupełnia masywna sekcja recenzji i Sąd Kapturowy.