Skopiuj widget
Widget
Widget
Thumb_widget
Skopiuj kod
Skopiowano kod

MUSICK MAGAZINE NR 4/2015

5.00 zł


Musick Magazine nr 13 w zmienionej szacie graficznej.

Poddaliśmy liftingowi wygląd pisma, a przy okazji zmiany makiety redakcyjnej, wprowadziliśmy kilka nowości w samym magazynie.

Oto, co przygotowaliśmy w 13 już numerze Musick Magazine: nie mamy wątpliwości, że Vader jest tylko jeden, więc w środku najnowszego numeru publikujemy bardzo długi (7 stronicowy, okraszony świetnymi zdjęciami) wywiad z Peterem.  Z jedynego wywiadu jakiego udzielili muzycy enigmatycznej Batushki po premierze debiutanckiego krążka, dowiecie się m.in., że muzyka nie musi być kultowa. Chris z Autopsy zaprasza na rozrywkę w kostnicy, a muzycy Secrets of the Moon przekonują, że muzyka musi płynać. A.Luun, potężne chłopisko stojące za Panopticon, to facet, który bardzo rzadko udziela wywiadów - dla nas zrobił wyjątek. Charyzmatyczny Abbath wylewnie opowiedział nam o swoim życiu po Immortal, a Anthrax zabiera nas w stany bliskie opętania. Z niezmordowanym Lee Dorianem gadamy o złodziejach krucyfiksów czyli With The Dead. Co jeszcze znalazło się w najnowszym numerze? Obszernie podsumowujemy 2015 rok w metalu, znajdziecie Opowieść o Zemście, czyli autorach jednej z najbardziej ekstremalnych  płyt ostatnich lat czyli kanadyjskim Revenge, drukujemy kolejne odcinki Na południe od nieba oraz Shit Happens.

Ponadto rozmawiamy z: BaronessMalokarpatanAgoraphobic NosebleedFirespawnHenry RollinsBorknagarThe Spirit CabinetGold, HorisontGentlemans PistolsBelzebong,Lydia Laska.

W Nowym polskim martwym metalu przeczytacie o: SturmovikRitual BloodshedEpitomeXDira Mortis i Nuclear Holocaust. Całość uzupełnia masa recenzji oraz relacja z polskiego odcinka DeathCrushTour.

Najnowszy numer Musick Magazine dostępny będzie w sieci Empik od 27 stycznia.

Sprzedaż wysyłkowa za pośrednictwem 8merch - wysyłka gratis - od 22 stycznia!!

Do naszych prenumeratorów numer wysyłamy od 22 stycznia.